ویلچر برقی

از ویلچرهای برقی معمولی برای افرادی استفاده می شود که توانایی جابجایی ویلچر را خودشان دارند. از جلو، پشت یا کناره های ویلچر برقی خود چیزی حمل نکنید، به خصوص اگر سنگین باشد.

ابتدا باید در نظر بگیرید که آیا در خارج از منزل می مانید یا داخل خانه، سطح فضای بیرون قطعا ناهموارتر است.

ویلچر برقی ایرانی و خارجی

ویلچر برقی مسافرتی قطعا باید تاشو باشد. و حتی بیشتر از سایر انواع ویلچرهای برقی تاشو. در ادامه با این نوع ویلچر برقی، انواع آن و راهنمای خرید بیشتر آشنا خواهید شد. دارای فرمان در جلو برای رانندگی بهتر است. اگر راننده یا مدیر حمل و نقل متوجه شود که ویلچر برقی شما ممکن است برای سایر مسافران خطری ایجاد کند، ممکن است از حمل و نقل شما جلوگیری کنند. به علاوه این کنترلر مجهز به دیباگر بوده و قابلیت اصلاح برنامه کامپیوتری خود را دارد.

ویلچر برقی نوهمچنین قابلیت تا شدن را دارد تا بتوانید به راحتی آن را در ماشین قرار دهید. یکی دیگر از دلایل گرانی این محصول وارداتی اضافه شدن هزینه و عوارض گمرکی بر اقلام مذکور است. اولین دلایلی که ویلچر برقی آساچیر را گران می کند قطعات گران قیمت آن مانند موتورهای الکتریکی، باتری ها و کنترلرهای هوشمند یا جوی استیک در این ویلچرها است. همچنین برخی از مدل ها دارای تکیه گاه مانند هدگیر هستند که می توان آن را به صورت جداگانه سفارش داد.

ویلچر برقی

خرید ویلچر برقی

با این حال، برخی از افراد ویلچر برقی خود را تنظیم می کنند تا علاوه بر ثبات، مانور بهتری داشته باشند. اگر در مورد تنظیم ویلچر شک دارید، با مراکز خدمات ویلچر برقی، تولید کنندگان یا مراکز حرکتی مشورت کنید. تجهیزات ضد نوک را روی ویلچر خود نصب کنید. این یک صندلی ثابت بود که روی یک شاسی 3 چرخ نصب شده بود و دارای دسته هایی به دو طرف چرخ جلو بود که برای حرکت صندلی به جلو استفاده می شد.

ویلچر برقی گاما ۴۵

در وسایل نقلیه ای مانند اتوبوس، قطار و غیره. یک پد یا یک لایه نرم از مواد مناسب باید به طور دائم روی دیوار عمودی محل نصب ویلچر نصب شود. پشتی ویلچر نیز باید خارج از حالت خم شده و در حالت عمودی قرار گیرد تا فرد بتواند با خیال راحت پشت خود را در مقابل این پد یا مانع قرار دهد. در خلاصه داستان فرشاد که صاحب یک کارخانه است به دلیل مشکلات خانوادگی تصمیم می گیرد شهر را ترک کند و بندرعباس را ترک کند. مزیت دیگر این باتری این است که تا پایان شارژ آن جریان ثابت و کافی برای به حرکت درآوردن موتورها را تامین می کند. صندلی، زیر دستی و زیرپایی برای حداکثر راحتی به این صورت لایه‌ بندی شده‌ اند.