دسترسی به وای فای در زیر آب ممکن شد !

دسترسی به وای فای در زیر آب ممکن شد ! ، با پدید آمدن فناوری جدیدی به نام آکوآ فای دسترسی به وای فای در زیر آب نیز امکان پذیر شد و همچنین متصل شدن به اینترنت در عمق دریاها و اقیانوس‌ها به وجود می آید .

بیشتر بخوانید دسترسی به وای فای در زیر آب ممکن شد !

نرم افزار کاربر مجازی

نرم افزار کاربر مجازی  ، نرم افزارهای ربات ساز به کمک گروهی از دستورهای آماده ، می شود عملیات ربات سازی را راحت نمود و عملیات برنامه نویسی را از بین برد و با ایجاد تخصص و تجربه خیلی کم نتیجه آخر را دید . صفحه های وب شاید تا الان اسم ربات های نرم افزاری بسیار زیادی را شنیده باشید .

بیشتر بخوانید نرم افزار کاربر مجازی

عرضه جدید مایکروسافت

عرضه جدید مایکروسافت ، مایکروسافت در دهه های 1980 و 1990 با ساخت سیستم عاملی محبوب و گسترده ی ویندوز به شهرت رسید. مایکروسافت با عرضه ابزارهای جدید سعی دارد که حضور خود را در بازارها پررنگ تر کند، و در زمان شهرت مایکروسافت ترکیب سیستم عامل ویندوز با پردازنده های اینتل کاربرد زیادی داشت.

در ادامه می خوانید عرضه جدید مایکروسافت

نیکون Z50

نیکون Z50 رو نمایی شد ، این دوربین اولین دوربین بدون آینه فرمت DX نیکون از سری محصولات Z بوده که کوچک تر، ارزان تر و سبک تر از برداران فول فریم خود است. هسته ی مرکزی این دوربین 400 گرمی شامل یک قاب کاملا منیزیمی است و بر خلاف نیکون Z6 و Z7 فاقد ویژگی lBlS لرزش گیر تصویر در بدنه ی داخلی دوربین است

در ادامه می خوانید نیکون Z50 رو نمایی شد

روشی سودمند برای مدیریت داده ها و فایل های عکاسی ، بسیاری از عکاسان بعد از مدتی با حجم زیادی از تصاویر روبه رو می شوند و در چنین شرایطی مدیریت صحیح داده ها با استراتژی های مناسب ذخیره سازی ضروری است. مارسل فن اوستن عکاس حرفه ای طبیعت است و زمانی که عکاسی را شروع کرد روش مشخصی برای مدیریت داده های

در ادامه می خوانید روشی سودمند برای مدیریت داده ها و فایل های عکاسی