بهترین روش های خانگی از بین بردن و دفع سوسکها

بهترین راه های طبیعی برای وجود سوسک در منازل برای بانوان بسیار آزار دهنده است، به همین دلیل قصد داریم چند روش برای نابودی و از بین بردن سوسک ها را نام ببريم.

بهترین روش های خانگی از بین بردن و دفع سوسکها

 

بهترین روش های خانگی از بین بردن و دفع سوسکها

شکر و جوش شیرین

این یک روش ساده و طبیعی برای کشتن سوسک ها است. در شکر و جوش شیرین، شکر برای جذب سوسک ها و جوش شیرین برای کشتن آنها استفاده می شود. جوش شیرین سیستم گوارش سوسک ها را از بین می برد و آنها را به مرگ می کشاند. شما می توانید مخلوط پودر شکر و جوش شیرین را با مقدار مساوی ترکیب کنید، این مخلوط را در نزدیکی مناطق آلوده به سوسک در خانه خود پخش کنید.

مایع کنسانتره

این نیز یک روش بزرگ برای سریع کشتن سوسک ها است. استفاده از کنسانتره مایع، که به عنوان یک عامل بازدارنده یا سم برای سوسک ها عمل می کند و کمک می کند تا سوسک ها تا 2-3 هفته در صورت استفاده دور نگه داشته شوند. قبل از استفاده از این ماده، آن را با آب رقیق کنید و آن را روی دیوار و جاهای بالقوه و در ورودی بریزید.

محلول آمونیاک

آمونیاک همچنین دارای بوی قوی است که سوسک ها را دفع و تحریک می کند؛ برای استفاده از این روش، دو فنجان پودر آمونیاک را در یک ظرف پر از آب اضافه کنید و آن را در توالت حمام و سینک آشپزخانه بریزید بوی آمونیاک از سوسکها جلوگیری می کند تا دوباره برنگردند.

آرد سفید و طعمه اسید بوریک

این یک طعمه خانگی است که سوسک ها را می کشند پس این روش را امتحان کنید، یک نسبت آرد سفید و اسید بوریک را باهم مخلوط کنی و حالا خمیر را بیرون بگذارید.

طعمه نشاسته ذرت و شکر

طعمه سوسک به کشتن سوسک ها کمک می کند. طعمه نیز باید در یک منطقه ای نگهداری شود که از کودکان دور باشد، یا به عنوان یک ژل استفاده می شود که حاوی یک سم ضعیف است که به راحتی با مواد غذایی برای سوسک ها جذاب می شود. آفات، سم را می خورند و آن را به لانه خود حمل می کنند، جایی که سوسک ها را نابود می کند.

استفاده از کاکائو، آرد و پودر اسید بوریک

این دستور شامل یک نسبت از اسید بوریک، دو نسبت آرد و یک نسبت از پودر کاکائو است. با این حال، این مخلوط برای بچه ها و حیوانات خانگی خطرناک است، اما مانند بسیاری از مواد سوسک کش دیگر سمی نیست.

استفاده از اسپری حشره کش

یک حشره کش مخصوص سوسک بگیرید و به طور دائم مناطقی که سوسک ها در آنجاها هستند یا پنهان می شوند را اسپری کنید. این مناطق شامل امتداد دیوارها، مجسمه ها، و گوشه ها است. به دلیل ماهیت سمی حشره کش ها، از ایمنی اسپری کردن در مقابل حیوانات خانگی و بچه هایتان مطمعن باشید.